menuordersearch
buymapp.com

قوانین ,

لگوی سایت
جستجو
(0)
(0)
قوانین

شرایط و قوانین استفاده از سرویس ها و خدمات بای مپ توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های بای مپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. محصولات ارایه شده در سايت و اپلیکیشن، توسط بای مپ از شرکت‌های معتبر واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود.

- مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده بای مپ است.

- خدمات پس ‌از‌فروش بای مپ تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالا را می‌پذیرد که تاریخ مصرف دارای مشکل و یا کالا در هنگام حمل و نقل آسیب دیده باشد. مواد خوراکی به هیچ عنوان مرجوع و یا تعویض نمی شود.

- بای مپ تعهد دارد سفارش را در صورتی که ثبت سفارش در ساعات تحويل باشد طی کمتر از 1 ساعت به مشتری در ناحیه تحت پوشش تحویل دهد.

- ساعت ثبت سفارش اينترنتی همه روزه 24 ساعته امکانپذير ميباشد. و ساعت ثبت سفارش تلفنی 9 صبح تا 9 شب و روزهای جمعه و تعطيل 10 صبه تا 6 عصر ميباشد.

- ساعات تحويل سفارش در بای مپ 10 صبح تا 13:30 ظهر و 17 عصر تا 21 شب ميباشد. لذا درصورت ثبت سفارش خارج از اين محدوده،زمان ارسال سفارش به ساعات مذکور انتقال ميابد.

- با توجه به اينکه بلافاصله پس از ثبت سفارش توسط کاربر، سفارش ثبت شده توسط پشتيبانی بای مپ ارسال ميگردد. لذا امکان لغو سفارش حداکثر تا 5 دقيقه و فقط از طريق تماس تلفنی با پشتيبانی بای مپ وجود دارد.


- در صورت تشخیص آنکه مشتری خواسته نامتعارف داشته باشد شرکت بای مپ می تواند از سرویس دهی به آن خوداری نموده و حساب کاربر را مسدود نماید.

 

buymapp.com

 
 
telegraminstagram
شرکت سازنده