menuordersearch
buymapp.com

درباره ما ,

لگوی سایت
جستجو
(2)
(3)
درباره ما
بای مپ بزرگترین فروشگاه اینترنتی خرید روزانه است که از آذر ماه سال 1396 فعالیت خود را آغاز کرده است تا ضمن تامین کالاهای روزانه اساسی مورد نیاز شهروندان، در وقت و هزینه آنها صرفه جویی گردد. بای مپ با بهره گیری از کادر مجرب و افراد کارآزموده در زمینه های ارسال کالا، پشتیبانی آنلاین و امورمالی تلاش دارد نیازهای روزانه شهروندان را در کمترین زمان ممکن برطرف نماید. کاربر می تواند با چندین کلیک و در کمتر از یک دقیقه سفارش های خود را ثبت و در زمان حداکثر 1 ساعت درب منزل خود تحویل بگیرد.

کلیه اصول ورویه‏‌های بای مپ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. محصولات ارایه شده در سایت و اپلیکیشن  توسط بای مپ از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود.  تنها مسئولیت‌ مربوط به کیفیت ارسال کالاها بر عهده بای مپ است و لازم است که کاربر در کیفیت و نوع اجناس خریداری شده دقت نمیاد. 

از دیدگان مشتری ، تجربه ، بهره برداری از تکنولوژی و طرح نوع در جهان و دقت در فراهم نمودن مواد با کیفیت با پشتبانه لطف ایزدی و به کار گیری تلاشی بی وقفه مشتری مداری را سر لوحه راه مان ساخته ایم تا بتوانیم تا به امروز به پرتو های والای موفقیت نائل گردیم .

به روز بودن، کیفیت و سرعت بالا هداف اصلی ماست.
instagramtelegram
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
شرکت سازنده